Emily Raudkepp võitis Balti meistrivõistlustel hõbemedali!

Posted on Posted in Klubi tegevus

20.-21. mail toimusid Leedus, Ignalinas Balti meistrivõistlused, kus osales ka neli pekokat: Emily Raudkepp (N20), Kristel Kõivo (N18 ), Leana-Jete Korb (N14 ) ja Mihkel Mahla (M14). Pekokatest jooksis kõige edukamalt Emily, kes võitis esimesel päeval hõbemedali. Tegu oli kusjuures Eesti koondise kõige parema tulemusega sel nädalavahetusel, kuna lisaks Emily hõbedale võitis Eesti koondis vaid kaks pronksmedalit.

Emily kommentaar:

Balti MV toimusid see aasta Leedus. Jõudsime kohale reedel ning õhtul käisime ka modelil. Modeli maastik oli ehmatavalt keeruline, nii füüsiliselt kui ka tehniliselt. Tavarajale läksin eesmärgiga mitte kaotada võitjale üle 5 min. Rada oli huvitav, mitmekesine ja füüsiliselt nõudlik, mille tegi raskemaks veel 25 soojakraadi. Ma olen rahul, et ma suutsin teha üpriski stabiile soorituse. Teise punkti tuli küll 1,5 min viga, kuid see oli ka suurim viga terve raja jooksul. Suutsin enda eesmärgi täita ning üllatuseks sain teise koha, mille üle on mul väga hea meel.

Teisel päeval toimus teatevõistlus. mille sooritusega ma ei jäänud kohe kindlasti rahule, kuna esimesse punkti tuli kohe väga suur viga. Õnneks peale viga suutsin end kokku võtta ja teha lõpuni enam-vähem puhta jooksu. Tulemuseks saime 5 koha.