Doris ja Kevin võistlesid Norras maailma parimate vastu

Posted on Posted in Klubi tegevus

20.-21. jaanuaril toimusid Norras rahvusvahelised suusaorienteerumise võistlused, kus oli väikse koondisega esindatud ka Eesti. Pekokatest osalesid võistlustel Doris Kudre ja Kevin Hallop, kelle peamiseks eesmärgiks oli teha viimased kvaliteetsed võistlusstardid enne Euroopa meistrivõistluseid.

Laupäevasel lühirajal saabutas Doris naiste põhiklassis väga hea 4. koha ning Kevin 15. koha. Pühapäeval toimunud tavarajal, mis oli ka maailma edetabelipunkte andev võistlus, oli Doris 5. ja Kevin 11. Konkurents oli võistlustel tugev, kuna nii naiste- kui meesteklassis oli kohal Norra paremik. M21 vanuseklassis võitis näiteks mõlemal päeval mitmekordne maailmameister Lars Hol Moholdt.

 

Eesti koondis Norra võistlustel. Pildil ka Doris ja Kevin.

Dorise kommentaar:

Super tingimustega võistlused! Jään enda mōlema päeva sooritustega rahule. Suutsin kiirelt ja sujuvalt kaarti lugeda ja enamasti häid valikuid teha. Kui millegi üle kurta, siis esimesel päeval lühirajal läks raja teises pooles füüsiliselt raskeks ja tavarajal tegin ühe vale etapivaliku. Ülejäänud kaotus tuli puhtalt sõidukiiruse erinevusest, mis isegi oli väiksem kui arvasin .

Kevini kommentaar:

Lühirajal tegin ühe väikse vea ja mõned kehvad valikud, kuid üldiselt olen tehnilise osaga pigem rahul. 1-2 päeva enne võistlust tundsin end aga natuke haigena ning füüsiliselt oli seega raske. Tavarajal oli sujuvus parem, kuid tegin päris palju halvemaid valikuid. Füüsiliselt oli tunne parem kui lühirajal, aga lõpuosas hakkasin selgelt väsima ning tegin ühe väikse vea. Kokkuvõttes väga meeldiv ja hea võistlus, ideaalsed olud ning igati korda läinud nädalavahetus.