PEKO ELIIT

Peko Eliit on 2019. aastal loodud eliitsporditiim. Tiimi kuuluvad Värska OK Peko liikmed, kes pürgivad orienteerumise või sarnase ala* põhiklassi rahvuskoondisesse, eesmärgiga võistelda edukalt tiitlivõistlustel.

*orienteerumisjooks, suusaorienteerumine, rattaorienteerumine, rogain, kergejõustik.

Tiimi missiooniks on:

  1. suurendada ühistegevuse käigus Peko eliitsportlaste tiimitunnet ning luua paremaid tingimusi eliitspordiga tegelemiseks;
  2. olla eeskujuks ja motivatsiooniks Peko noorsportlastele ning kasvata Värska OK Peko tuntust ja positiivset kuvandit Eestis ja välismaal.

Tiimi sportlikeks eesmärkideks on aidata Pekol olla orienteerumisalade põhi­klassis kõige rohkem Eesti MV medaleid võitnud klubi, olla Eesti MV teatevõistlustel esikolmikus ning võita rahvusvahelisel tasandil medaleid.

Tiim kannab edasi ausa spordi väärtusi, järgides maailma dopinguvastase koodeksi põhimõtteid, võistlusreegleid ning austades tiimikaaslaseid, kaasvõistlejaid, korraldajaid ja keskkonda.

Värskeim uudiskiri:

Varasemad uudiskirjad:

Tiimi kuuluvad 2021. aasta seisuga (tähestikulises järjekorras):

[supsystic-gallery id=4]

Värska OK Peko liikmed, kes pürgivad orienteerumise või sarnase ala* põhiklassi rahvuskoondisesse, kuid ei kuulu hetkel Peko Eliiti, saavad tiimi kandideerida, saates meili aadressile pekoeliit@gmail.com.

 

Meie toetajad:

Värska OK Peko

 

Coop Põlva

 

Setomaa Edendüsfond
Setomaa Edendüsfond

 

XT sport

Tiimi üheks tegevuseks on ka ettevõtetele ja teistele huvilistele põnevate orienteerumisürituste ja seikluslike tegevuste korraldamine. Kui sooviksid Peko eliitsportlasi toetada ning veeta aktiivset päeva orienteerumise seltsis, siis võta meiega julgelt e-posti teel ühendust: pekoeliit@gmail.com.

 

Meie tegevusel saab silma peal hoida:

  • Instagram: @pekoeliit
  • Kord kahe kuu jooksul ilmuvad uudiskirjad